x

TERE TULEMAST TALLINNA FILHARMOONIA LEHEKÜLJELE!

Edasiliikumiseks tee oma valik

Sündmuste kalender

Mustpeade majas tegutsev Tallinna Filharmoonia arendab ja rikastab Tallinna kultuurielu ja Eesti muusikakultuuri, pakkudes kõrgetasemelisi muusikaelamusi nii pealinna, kogu Eesti kui ka rahvusvahelisele publikule. Asutuse põhitegevused on Tallinna Kammerorkestri tegevuse organiseerimine, Birgitta festivali korraldamine ning mitmekülgse ja žanriliselt vaheldusrikka kontserdihooaja kavandamine ja elluviimine.

Otsime oma kollektiivi PRODUTSENTI,

kelle tööülesannete hulka kuulub Tallinna Filharmoonia kontserdihooaja planeerimises osalemine koostöös kunstilise juhi, Tallinna Kammerorkestri peadirigendi ja loomenõukoguga. Planeeritud kontserdihooaja korraldus – esinejatega läbirääkimiste pidamine, lepingute ettevalmistamine, projektidega seonduvate info- ja promotsioonimaterjalide ning pressiteadete koostamine koostöös Tallinna Filharmoonia turundusjuhiga ning projektidega seonduvate eelarvete koostamine.

Heal produtsendil on:

  • vähemalt muusikaline keskharidus
  • hea orienteerumine Eesti ja rahvusvahelises muusikaelus
  • hea organiseerimisvõime ja läbirääkimiste oskus
  • initsiatiivikus ja hea analüüsivõime
  • inglise ja soovituslikult vene keele oskus

Ametikohale kandideerijal palume esitada:

Tallinna Filharmoonia pakub oma ideede elluviimiseks tööpanusele kohase ja võimalustele vastava töötasuga loomingulist keskkonda ning võimalust töötada dünaamiliselt arenevas kontserdiorganisatsioonis.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Dokumentide laekumise tähtaeg 24. jaanuar 2016 märgusõna all “PRODUTSENT” e-postiga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Loe vanemaid uudiseid